2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veřejná prostranství od Štulovny k brodu přes řeku Berounku, Beroun – projektová dokumentace, inženýrská činnost, autorský dozor
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem je zpracování a/nebo poskytnutí zejména: a) projektové dokumentace pro povolení záměru PDZ (zároveň 1. a 2. etapa), jak je blíže specifikováno v návrhu smlouvy v rozsahu platné legislativy; b) komplexní inženýrské činnosti (zároveň 1. a 2. etapa) – služby pro získání všech nezbytných rozhodnutí, souhlasů a povolení tak, jak jsou blíže specifikovány v návrhu smlouvy; c) projektová dokumentace pro provádění stavby (DPS1) pro 1. etapu v rozsahu stanoveném vyhláškou č. 131/2024 Sb., Vyhláška o dokumentaci staveb, přílohou č. 8 a prováděcím právním předpisem k zákonu č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, včetně vypracování soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a technických podmínek v rozsahu stanoveném prováděcí vyhláškou č. 169/2016 Sb. k zákonu č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. Poskytování součinnosti v případě zpracování odpovědí na vysvětlení DPS a případná účast v hodnotící komisi jako osoba odborně způsobilá v rámci zadávacího řízení na výběr zhotovitele stavby. d) projektová dokumentace pro provádění stavby (DPS2) pro 2. etapu v rozsahu stanoveném vyhláškou č. 131/2024 Sb., Vyhláška o dokumentaci staveb, přílohou č. 8 a prováděcím právním předpisem k zákonu č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, včetně vypracování soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a technických podmínek v rozsahu stanoveném prováděcí vyhláškou č. 169/2016 Sb. k zákonu č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. Poskytování součinnosti v případě zpracování odpovědí na vysvětlení DPS a případná účast v hodnotící komisi jako osoba odborně způsobilá v rámci zadávacího řízení na výběr zhotovitele stavby. e) poskytování součinnosti při zajištění poskytnutí dotace Objednateli na financování Záměru v rámci příslušného Dotačního programu; f) autorského dozoru pro 1. etapu tak, jak je blíže specifikován v návrhu smlouvy; g) autorského dozoru pro 2. etapu tak, jak je blíže specifikován v návrhu smlouvy; h) spolupráce při výběru zhotovitele stavby; i) ostatních dílčích plnění definovaných v návrhu smlouvy
Interne Kennung: P25V00000007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001