See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2025 - Levering GFT-containers
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van van gft-containers (± 25, 140 en 240 L) voor de selectieve inzameling van de GFT-fractie. De opdracht is opgedeeld in twee percelen: perceel 1: levering van gft-containers ± 25 liter (VH: 50.000 stuks), perceel 2: levering van gft-rolcontainers met een inhoud van 140 (VH: 600 stuks) en 240 liter (VH: 300 stuks). Totale looptijd van deze raamovereenkomst: 48 maanden. Voorziene begindatum van de leveringen: zo spoedig mogelijk. Voorziene einddatum van de leveringen: 4 jaar na eerste levering.
Interne Kennung: 2025 - Levering GFT-containers
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19000000 Leder- und Textilerzeugnisse, Plastik- und Gummistoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025 - Levering GFT-containers - 25 liter
Beschreibung: Levering van gft-containers ± 25 liter
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025 - Levering GFT-containers - 140 en 240 liter
Beschreibung: Levering van gft-containers ± 140 en 240 liter
Interne Kennung: 2