2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury informatycznej w ramach zadania: „Modernizacja, przebudowa i doposażenie SOR oraz pracowni diagnostycznych współpracujących z SOR Szpitala Powiatowego w Lesku”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury informatycznej w ramach realizacji inwestycji pn. „Modernizacja, przebudowa i doposażenie SOR oraz pracowni diagnostycznych współpracujących z SOR Szpitala Powiatowego w Lesku”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP7/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001