See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zamówienie na usługi założenia bazy danych obiektów topograficznych (BDOT500) dla jednostki ewidencyjnej Gródek nad Dunajcem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych obiektów topograficznych (BDOT500) dla jednostki ewidencyjnej Gródek nad Dunajcem wg. obowiązującego modelu pojęciowego (Załącznik nr 2 do rozporządzenia BDOT). Charakterystyka obiektu: Województwo: małopolskie, Powiat: nowosądecki, Jednostka ewidencyjna: Gródek nad Dunajcem. INFORMACJE DOTYCZĄCE OBIEKTÓW W POSZCZEGÓLNYCH OBRĘBÓW JEDNOSTKI EWIDENCYJNEJ GRÓDEK NAD DUNAJCEM (STAN NA 12.03.2026): JEDNOSTKA EWIDENCYJNA GRÓDEK NAD DUNAJCEM - RAZEM CZĘŚĆ OPISOWA: Pow. [ha] 8819,3306, LICZBA działek 14387, LICZBA bud. 894, CZĘŚĆ GRAFICZNA: Pow. [ha] 6539,2919, LICZBA działek 9827, LICZBA bud. jednostka ewidencyjna w trakcie aktualizacji ewidencji gruntów i budynków. STRUKTURA UŻYTKÓW NA TERENIE OBJĘTYM PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA: JEDNOSTKA EWIDENCYJNA GRÓDEK NAD DUNAJCEM - RAZEM: Grunty rolne [ha] 4642,0610, Grunty leśne oraz zadrzewione i zakrzewione [ ha] 2927,9590, Grunty zabudowane i zurbanizowane [ha] 299,1073, Grunty pod wodami [ha] 917,9885, Tereny różne [ha] 32,2069. Dla obrębów objętych przedmiotem zamówienia liczba operatów wynosi ok. 5900 szt. Wszystkie operaty będą podlegały analizie i ostateczna ich liczba do ujawnienia w bazach BDOT500 zostanie ustalona przez Wykonawcę. Operaty zostały wyszukane w bazie danych łącznie po opisie (nazwa obrębu przypisanego do operatu) oraz zakresach graficznych opracowań. Wyodrębnione zostały dwie grupy operatów, z celem pracy (cele pracy obowiązujące i archiwalne) oraz bez celu pracy (głównie z lat 90-tych i początku lat 2000, wprowadzane w poprzednich systemach do prowadzenia PZGIK). Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia Analizy Materiałów Źródłowych (AMZ), która będzie stanowić element operatu technicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA Maksymalny termin wykonania zamówienia wynosi 160 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy (Uwaga: skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi kryterium oceny ofert – patrz pkt XIV ppkt 4.3) SWZ). Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 260458-2026
Interne Kennung: ZP.272.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych /tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, ze zmianami/, zwanej w dalszej części ogłoszenia ustawą Pzp”. UWAGA: W postępowaniu zastosowana będzie odwrócona kolejność oceny. Zamawiający przewiduje uprzednią ocenę ofert, co oznacza, że zgodnie z art. 139 ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym Wykonawcy nie są zobowiązani do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 (na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia tzw. JEDZ). Zamawiający przewiduje żądanie tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zachodzą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnienie warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający dokonuje ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający kontynuuje procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa w zdaniu poprzednim, w odniesieniu do ofert Wykonawców pozostałych w postępowaniu, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72312000 Dateneingabe, 72312100 Datenaufbereitung, 72316000 Datenanalyse
5. Los
Los: LOT-0001