363833-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge – Dostawa pięciu sztuk fabrycznie nowych samochodów dostawczo - skrzyniowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pięciu sztuk fabrycznie nowych samochodów dostawczo - skrzyniowych
Beschreibung1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę pięciu sztuk fabrycznie nowych samochodów dostawczo-skrzyniowych dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Baza Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. 31-580 Kraków ul. Nowohuckiej 1 3. Gwarancja jakości: Zamawiający żąda, aby Wykonawca udzielił na przedmiot zamówienia gwarancji jakości na cały pojazd i wszystkie urządzenia domontowane na okres min. 36 miesięcy lub 160 000 km w zależności od tego, co wystąpi pierwsze, liczone od daty zakupu (data podpisania przez Zamawiającego (bez zastrzeżeń) protokołu zdawczo - odbiorczego). Okres rękojmi jest zrównany z okresem udzielonej gwarancji jakości. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy akumulator trakcyjny 6 lat lub 150 000 km, w zależności od tego co wystąpi pierwsze. 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 4 tygodnie od podpisania umowy.
Interne KennungTZ/TT/15/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę pięciu sztuk fabrycznie nowych samochodów dostawczo-skrzyniowych dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Baza Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. ul. Nowohuckiej 1 31-580 Kraków 3. Gwarancja jakości: Zamawiający żąda, aby Wykonawca udzielił na przedmiot zamówienia gwarancji jakości na cały pojazd i wszystkie urządzenia domontowane na okres min. 36 miesięcy lub 160 000 km w zależności od tego, co wystąpi pierwsze, liczone od daty zakupu (data podpisania przez Zamawiającego (bez zastrzeżeń) protokołu zdawczo - odbiorczego). Okres rękojmi jest zrównany z okresem udzielonej gwarancji jakości. Minimalny wymagany okres gwarancji na każdy akumulator trakcyjny 6 lat lub 150 000 km, w zależności od tego co wystąpi pierwsze. 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 4 tygodnie od podpisania umowy.