2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky horkých asfaltových směsí v roce 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky horkých asfaltových směsí typu ACO 11 a ACO 8 pro opravy místních komunikací na území města Hradec Králové – vozovek a chodníků (dále i jen jako „směs“, „zboží“, popř. „materiál“) – v předpokládaném celkovém objemu 4.000 tun (horká asfaltová směs typ ACO 11 – předpoklad 3000 tun, horká asfaltová směs typ ACO 8 – předpoklad 1000 tun), realizované dle aktuálních potřeb zadavatele v roce 2026 ode dne účinnosti rámcové kupní smlouvy. Zboží bude dopravováno vlastními mechanizmy zadavatele – zboží bude odebíráno přímo v obalovně.
Interne Kennung: 126015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113620 Asphalt
5. Los
Los: LOT-0001