363902-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Zaaksysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaaksysteem
BeschreibungHet succesvol implementeren en onderhouden van een nieuw zaaksysteem en documentmanagementsysteem, teneinde benodigde ondersteuning te bieden voor de gemeentelijke dienstverlening, achterliggende processen en informatiehuishouding. In de huidige situatie werkt gemeente Ede met zaaksysteem Liber en documentmanagementsysteem Corsa DMS (beide van leverancier BCT). In de gewenste situatie werkt de gehele organisatie van gemeente Ede uiterlijk in december 2027 met het ingekochte en volledig geïmplementeerd zaaksysteem en achterliggend documentmanagementsysteem. Zie aanbestedingsstukken.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengingen