2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realiseren en exploiteren van tijdelijke woningen
Beschreibung: Gemeente Hoeksche Waard verkent de mogelijkheden voor het realiseren en exploiteren van tijdelijke woningen (sociale huur) voor verschillende doelgroepen. Voor de verkenning organiseert de Gemeente Hoeksche Waard een marktconsultatie in de vorm van een interessepeiling. De marktconsultatie stelt de Gemeente in staat om inzicht te verkrijgen in welke mate en onder welke voorwaarden partijen een bijdrage kunnen leveren aan de opgave voor het realiseren en exploiteren van tijdelijke woningen. Deze interessepeiling ziet op realisatie van circa 530 tijdelijke woningen op 3 à 4 locaties.
Interne Kennung: Z/25/350054
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 45223810 Fertigkonstruktionen, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 70111000 Erschließung von Wohngrundstücken, 70130000 Vermietung von Grundstücken im Eigenbesitz, 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Hoeksche Waard verkent de mogelijkheden voor het realiseren en exploiteren van tijdelijke woningen (sociale huur) voor verschillende doelgroepen. Voor de verkenning organiseert de Gemeente Hoeksche Waard een marktconsultatie in de vorm van een interessepeiling. De marktconsultatie stelt de Gemeente in staat om inzicht te verkrijgen in welke mate en onder welke voorwaarden partijen een bijdrage kunnen leveren aan de opgave voor het realiseren en exploiteren van tijdelijke woningen.
Interne Kennung: 1