See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-124/2026: Zakup paliw płynnych (w tym oleju napędowego, benzyny bezołowiowej) dla pojazdów, maszyn i urządzeń w systemie bezgotówkowym na podstawie kart paliwowych lub innych form autoryzacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup: 1) paliw w obrocie bezgotówkowym w systemie elektronicznych kart flotowych na terenie Polski: a) benzyna bezołowiowa – 1 200 000 litrów* b) olej napędowy ON – 900 000 litrów*; * Podane ilości paliwa są szacunkowe i służą wyłącznie do porównania ofert. 2) innych paliw, produktów i usług, w tym w szczególności: oleje silnikowe, płyny eksploatacyjne, płyn AdBlue, żarówki, wycieraczki, bezpieczniki, mycie i odkurzanie samochodów, opłaty autostradowe, opłaty e-Toll.
Vorherige Bekanntmachung: 285829-2026
Interne Kennung: SVA/4620-124/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134000 Gasöle, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09134000 Gasöle, 30163100 Tankstellenkreditkarten