2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jaarlijks nazicht van de valbeveiligingsuitrusting, van de brandblussers en veiligheidsaudits op de ASTRID sites
Beschreibung: Het ASTRID-netwerk ten behoeve van de hulp- en veiligheidsdiensten bestaat uit sites die over het hele Belgische grondgebied verspreid zijn. Elke site is uitgerust met bepaalde valbeveiligingsuitrusting, onder meer veiligheidsogen en railsystemen voor valbeveiliging, evenals met een middel voor brandbestrijding in de vorm van een draagbare brandblusser. Door A.S.T.R.I.D. uitgevoerde risicoanalyses hebben de noodzaak aangetoond van: • Een jaarlijkse inspectie van de persoonlijke beschermingsmiddelen tegen vallen, bestaande uit verankeringsvoorzieningen die beantwoorden aan de norm EN795; • Een jaarlijkse inspectie van de geïnstalleerde ladders en valbeveiligingsuitrusting, onder meer volgens de normen EN14122-4 of EN353-1, namelijk de ladders, de verticale levenslijnen met railsysteem (type Söll Glideloc), de kooiladders; • Een veiligheidsnazicht (audit) van de toegang tot de site, van aan de ingang tot aan de verschillende elementen (omheiningen, technisch materiaal, antennes, …); • Een jaarlijks nazicht en onderhoud van de draagbare brandblussers rekening houdend met titel 3 van boek III van de Codex, over de brandpreventie op de arbeidsplaatsen. De opdracht omvat de volgende posten: Post 1: Controle van een site die het volgende omvat: • Het nazicht van de valbeveiligingsuitrusting, ladders, verticale valbeveiligingssystemen, kooiladders. • Het nazicht van de brandblusser en de signalisatie ervan en indien nodig het conform maken. • Het veiligheidsnazicht (audit) van de toegangen. Post 2: Controle van een site die het volgende omvat: • Het nazicht van de valbeveiligingsuitrusting, ladders, verticale valbeveiligingssystemen, kooiladders. • Het veiligheidsnazicht (audit) van de toegangen. Post 3: Controle van een site die het volgende omvat: • Het nazicht van de brandblusser en de signalisatie ervan en indien nodig het conform maken. • Het veiligheidsnazicht (audit) van de toegangen. Post 4: Supplement voor een site die het gebruik van een hoogwerker vereist om de controleopdracht uit te voeren. Post 5: Kosten voor een verplaatsing zonder dat de opdracht kon worden uitgevoerd wegens een probleem met de toegang tot de site. De opdracht zal aan één enkele inschrijver worden toegewezen voor alle posten samen. De inschrijver mag echter een beroep doen op onderaanneming voor de uitvoering van een post, maar de inspectie die betrekking heeft op een van de posten moet tijdens één enkel bezoek verricht worden. De opdracht wordt afgesloten voor een looptijd van 4 jaar. De bestellingen zullen gebeuren via gedeeltelijke bestelbonnen. Beperking: Om belangenconflicten te voorkomen, mag een onderneming (of onderaannemer) die op een ASTRID-site valbeveiligingsuitrusting, pylonen, ladders of kooiladders heeft geïn...
Interne Kennung: PPP0K6-1383/5050/E-A-2657
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: E-A-2657_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion, 71631000 Technische Kontrolle, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste