2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud VRI's - Gemeente Veldhoven
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Het opstellen en bijhouden van een lijst met beheergegevens voor de verkeersregelinstallaties; Het maandelijks bijwonen van een voortgangsoverleg; Het opstellen van maandoverzichten; Het instellen en instandhouden van een 24-uurs storingsdienst; Het herstellen van storingen aan de verkeersregelinstallaties (buiteninstallatie); Het uitvoeren van preventief onderhoud aan de verkeersregelinstallaties (buiteninstallatie); Het uitvoeren van correctief onderhoud aan de verkeersregelinstallaties (buiteninstallatie); Het administratief melden/afhandelen van schadegevallen aan verkeersregelinstallaties (buiteninstallatie); Het herstellen van schadegevallen aan verkeersregelinstallaties (buiteninstallatie); Coördinatiewerkzaamheden met derden. De werkzaamheden vormen een technisch en economisch geheel, liggen binnen de gemeente Veldhoven en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de gww sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 september 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000