2. Verfahren
Verfahren
Titel: NMvP – Technologické odsávání stolařské dílny, tesařské haly a katru, požární signalizace, Identifikační číslo 134V151000206
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby označené NMvP – Technologické odsávání stolařské dílny, tesařské haly a katru, požární signalizace, Identifikační číslo 134V151000206 v rozsahu projektové dokumentace a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr zhotovenou osobou citovanou v článku 1 odst. 3 zadávací dokumentace (Projektová dokumentace a neoceněný výkaz výměr tvoří Přílohu č. 2 Zadávacích podmínek). Dodavatel podáním své elektronické nabídky bere na vědomí, že rozsah stavebních prací a dodávek je specifikován (vymezený) výkazem výměr, který tvoří nedílnou součást Přílohy č. 2 zadávacích podmínek.
Interne Kennung: N006/26/V00016035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331210 Installation von Lüftungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001