364073-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Transport dzieci i uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Ruda Śląska do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027 oraz 2027/2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTransport dzieci i uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Ruda Śląska do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027 oraz 2027/2028
BeschreibungTransport dzieci i uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Ruda Śląska do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027 oraz 2027/2028 Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, na jedną lub więcej wybranych części. Część 1: Transport dzieci zamieszkałych na terenie Miasta Ruda Śląska do przedszkoli w Rudzie Śląskiej. Część 2: Transport uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Ruda Śląska do szkół w Rudzie Śląskiej. Część 3: Transport uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Ruda Śląska do Szkoły Podstawowej nr 12 Specjalnej im. św. Łukasza w Rudzie Śląskiej. Część 4: Transport dzieci i uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Ruda Śląska do szkół i placówek oświatowych w innych miastach Śląska.
Interne KennungAP.271.34.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelTransport dzieci zamieszkałych na terenie Miasta Ruda Śląska do przedszkoli w Rudzie Śląskiej
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest transport dzieci z terenu Miasta Ruda Śląska do przedszkoli w Rudzie Śląskiej oraz z powrotem do przystanku najbliższego miejscu zamieszkania dziecka, organizowany w dni zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028, ok. 40 dzieci w danym roku szkolnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungAP.271.34.2025 część 1
LosLOT-0002
TitelTransport uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Ruda Śląska do szkół w Rudzie Śląskiej.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest transport uczniów z terenu Miasta Ruda Śląska do szkół w Rudzie Śląskiej oraz z powrotem do przystanku najbliższego miejscu zamieszkania dziecka, organizowany w dni zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028, ok. 145 uczniów w danym roku szkolnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungAP.271.34.2025 część 2
LosLOT-0003
TitelTransport uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Ruda Śląska do Szkoły Podstawowej nr 12 Specjalnej im. św. Łukasza w Rudzie Śląskiej.
BeschreibungTransport dzieci niepełnosprawnych (z wyłączeniem dzieci z oddziałów przedszkolnych) z terenu Miasta Ruda Śląska do Szkoły Podstawowej nr 12 Specjalnej im. św. Łukasza w Rudzie Śląskiej oraz z powrotem do przystanku najbliższego miejscu zamieszkania dziecka, organizowany w dni zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028 – ok. 60 uczniów w danym roku szkolnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungAP.271.34.2025 część 3
LosLOT-0004
TitelTransport dzieci i uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Ruda Śląska do szkół i placówek oświatowych w innych miastach Śląska.
BeschreibungTransport dzieci i uczniów niepełnosprawnych z terenu Miasta Ruda Śląska do szkół w innych miastach Śląska oraz z powrotem do przystanku najbliższego miejscu zamieszkania dziecka, organizowany w dni zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028 – ok. 35 uczniów w danym roku szkolnym.
Interne KennungAP.271.34.2025 część 4