364086-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – PN-41/26 - Dostawa odczynników do wykonania badań mikromacierzy klinicznych w okresie 36 miesięcy wraz z dzierżawą platformy do analizy mikromacierzy (skaner, zestaw do hybrydyzacji i płukania macierzy, program do analizy danych z mikromacierzy cytogenetycznych oraz stacja / robot pipetujący
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPN-41/26 - Dostawa odczynników do wykonania badań mikromacierzy klinicznych w okresie 36 miesięcy wraz z dzierżawą platformy do analizy mikromacierzy (skaner, zestaw do hybrydyzacji i płukania macierzy, program do analizy danych z mikromacierzy cytogenetycznych oraz stacja / robot pipetujący
BeschreibungDostawa odczynników do wykonania badań mikromacierzy w okresie 36 miesięcy wraz z dzierżawą platformy do analizy mikromacierzy (skaner, zestaw do hybrydyzacji i płukania macierzy, program do analizy danych z mikromacierzy cytogenetycznych oraz stacja / robot pipetujący)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa odczynników do wykonania badań mikromacierzy klinicznych w okresie 36 miesięcy wraz z dzierżawą platformy do analizy mikromacierzy (skaner, zestaw do hybrydyzacji i płukania macierzy, program do analizy danych z mikromacierzy cytogenetycznych oraz stacja / robot pipetujący
BeschreibungDostawa odczynników do wykonania badań mikromacierzy klinicznych w okresie 36 miesięcy wraz z dzierżawą platformy do analizy mikromacierzy (skaner, zestaw do hybrydyzacji i płukania macierzy, program do analizy danych z mikromacierzy cytogenetycznych oraz stacja / robot pipetujący)
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy