2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging en aanschaf wagenpark
Beschreibung: De Gemeente sluit een Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer per perceel voor de levering van voertuigen, inclusief onderhoud en serviceverlening De totale omvang van de opdracht bedraagt naar verwachting 45 voertuigen en maximaal 50 voertuigen inclusief een reparatie- en onderhoudscontract.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenauto
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t
Los: LOT-0002
Titel: Lichte bedrijfswagens klein
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lichte bedrijfswagens middelgroot
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lichte bedrijfswagens groot
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zware bedrijfswagens groot
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Vrachtwagen
Interne Kennung: 6