2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem konkursu ofert jest wykonywania świadczeń zdrowotnych w zakresie badań laboratoryjnych i patomorfologicznych na rzecz pacjentów Udzielającego zamówienie.
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie badań laboratoryjnych i patomorfologicznych na rzecz pacjentów Udzielającego zamówienie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywania świadczeń zdrowotnych w zakresie badań laboratoryjnych i patomorfologicznych na rzecz pacjentów Udzielającego zamówienie. Pakiet nr 1
Beschreibung: Wykonywania świadczeń zdrowotnych w zakresie badań laboratoryjnych i patomorfologicznych na rzecz pacjentów Udzielającego zamówienie. Pakiet nr 1