2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitální transformace podniku
Beschreibung: Předmětem VZ je digitální transformace společnosti spočívající v implementaci nového podnikového informačního systému s integrovaným řešením nastavení jednotlivých rolí a požadovaných funkcionalit.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem VZ je digitální transformace společnosti spočívající v implementaci nového podnikového informačního systému s integrovaným řešením nastavení jednotlivých rolí a požadovaných funkcionalit.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změn závazku ze Smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost změny dodavatele v průběhu plnění VZ. Zadavatel může využít tuto možnost v případě, že smluvní vztah se stávajícím dodavatelem bude ukončen způsobem stanoveným Smlouvou. Nový dodavatel může být zadavatelem písemně vyzván k plnění VZ tak, aby toto plnění ze Smlouvy převzal ve fázi rozpracovanosti od původního dodavatele a dále v tomto plnění plynule pokračoval za smluvních podmínek, jako přecházející dodavatel. Tímto novým dodavatelem může být pouze účastník zadávacího řízení, který se umístil při hodnocení a posuzování nabídek vždy jako nejbližší další dodavatel v pořadí po původním dodavateli, se kterým byl smluvní vztah ukončen. Takto může zadavatel postupně vyzývat i další dodavatele dle výsledného pořadí při hodnocení nabídek, pokud předcházející dodavatel neposkytl ve stanovené a přiměřené lhůtě řádnou součinnost k uzavření Smlouvy nebo nabízenou změnu dodavatele písemně odmítne ještě před uplynutím stanovené lhůty k uzavření Smlouvy. Podmínkou uzavření Smlouvy s novým dodavatelem je splnění podmínek zadávacího řízení tímto dodavatelem, zejména splnění kvalifikace.