See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa wyrobów medycznych Przedmiot zamówienia został podzielony na 25 części/Pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Pakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych Pakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL Pakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru Pakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych Pakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych Pakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii Pakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu Pakiet nr 8 - Dostawa siatek Pakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I Pakiet nr 10 - Dostawa fartuchów i rękawic medycznych Pakiet nr 11 - Dostawa wyrobów medycznych Pakiet nr 12 - Dostawa wyrobów medycznych II Pakiet nr 13 - Dostawa wyrobów medycznych III Pakiet nr 14 - Dostawa materiałów eksploatacyjnych do wstrzykiwacza automatycznego Pakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych Pakiet nr 16 - Dostawa bezigłowego urządzenia dostępu naczyniowego Pakiet nr 17 - Dostawa elektrod defibrylacyjnych Pakiet nr 18 - Dostawa worków na mocz Pakiet nr 19 - Dostawa odzieży zabiegowej Pakiet nr 20 - Dostawa wyrobów medycznych IV Pakiet nr 21 - Dostawa drenów do pomp infuzyjnych Pakiet nr 22 - Dostawa pojemników z formaliną Pakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych Pakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych Pakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie, o ile oferowany przedmiot jest wyrobem medycznym. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP/55/ZCO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Dostawa siatek
Beschreibung: Pakiet nr 8 - Dostawa siatek
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - Dostawa siatek
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I
Beschreibung: Pakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Dostawa fartuchów i rękawic medycznych
Beschreibung: Pakiet nr 10 - Dostawa fartuchów i rękawic medycznych
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - Dostawa fartuchów i rękawic medycznych
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: Pakiet nr 11 - Dostawa wyrobów medycznych
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - Dostawa wyrobów medycznych
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Dostawa wyrobów medycznych II
Beschreibung: Pakiet nr 12 - Dostawa wyrobów medycznych II
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - Dostawa wyrobów medycznych II
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Dostawa wyrobów medycznych III
Beschreibung: Pakiet nr 13 - Dostawa wyrobów medycznych III
Interne Kennung: Pakiet nr 13 - Dostawa wyrobów medycznych III
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Dostawa materiałów eksploatacyjnych do wstrzykiwacza automatycznego
Beschreibung: Pakiet nr 14 - Dostawa materiałów eksploatacyjnych do wstrzykiwacza automatycznego
Interne Kennung: Pakiet nr 14 - Dostawa materiałów eksploatacyjnych do wstrzykiwacza automatycznego
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych
Beschreibung: Pakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych
Interne Kennung: Pakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Dostawa bezigłowego urządzenia dostępu naczyniowego
Beschreibung: Pakiet nr 16 - Dostawa bezigłowego urządzenia dostępu naczyniowego
Interne Kennung: Pakiet nr 16 - Dostawa bezigłowego urządzenia dostępu naczyniowego
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Dostawa elektrod defibrylacyjnych
Beschreibung: Pakiet nr 17 - Dostawa elektrod defibrylacyjnych
Interne Kennung: Pakiet nr 17 - Dostawa elektrod defibrylacyjnych
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Dostawa worków na mocz
Beschreibung: Pakiet nr 18 - Dostawa worków na mocz
Interne Kennung: Pakiet nr 18 - Dostawa worków na mocz
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Dostawa odzieży zabiegowej
Beschreibung: Pakiet nr 19 - Dostawa odzieży zabiegowej
Interne Kennung: Pakiet nr 19 - Dostawa odzieży zabiegowej
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Dostawa wyrobów medycznych IV
Beschreibung: Pakiet nr 20 - Dostawa wyrobów medycznych IV
Interne Kennung: Pakiet nr 20 - Dostawa wyrobów medycznych IV
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Dostawa drenów do pomp infuzyjnych
Beschreibung: Pakiet nr 21 - Dostawa drenów do pomp infuzyjnych
Interne Kennung: Pakiet nr 21 - Dostawa drenów do pomp infuzyjnych
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Dostawa pojemników z formaliną
Beschreibung: Pakiet nr 22 - Dostawa pojemników z formaliną
Interne Kennung: Pakiet nr 22 - Dostawa pojemników z formaliną
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych
Beschreibung: Pakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych
Interne Kennung: Pakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych
Beschreibung: Pakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych
Interne Kennung: Pakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG
Beschreibung: Pakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG
Interne Kennung: Pakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG