See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Šicí materiál
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění průběžných dílčích dodávek šicího materiálu pro pověřující zadavatele, a to na dobu 24 měsíců. Pro každou z částí veřejné zakázky bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem. Předmět veřejné zakázky, resp. jednotlivé poptávané položky jsou detailně specifikovány v příloze č. 4 zadávací dokumentace (Cenová tabulka) a příloze č. 5 zadávací dokumentace (Technické podmínky). V této tabulce je také uveden předpokládaný roční objem dodávek pro všechny pověřující zadavatele. Uvedený předpokládaný objem dodávek je zadavatelem uvedenou množstevní indikací stanovenou pro účely zpracování nabídkových cen (ze které zadavatel vycházel i při stanovení předpokládané hodnoty) a nejde tedy o maximální či závazný rozsah dodávek, které mohou být či budou zadavatelem čerpány během účinnosti rámcové dohody, jejíž vzor tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace (Vzor rámcové dohody). Veřejná zakázka bude plněna na základě rámcových dohod uzavíraných vždy s jedním účastníkem (vybraným dodavatelem) pro každou ze 6 částí veřejné zakázky. Předmětem rámcové dohody budou dodávky šicího materiálu, který je specifikován v příloze č. 4 a č. 5 této zadávací dokumentace, včetně zajištění dopravy do konsignačního skladu zadavatele a souvisejících služeb.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141125 Material für chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Skupina 6.A, 6.B a 6.C a 6.D – Barbed Suture
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění průběžných dodávek "Barbed Suture" pro pověřující zadavatele, a to na dobu 24 měsíců.
Interne Kennung: Část 6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele. V případě, že zadavatel odstoupí od rámcové dohody pro část veřejné zakázky v souladu s touto dohodou, je zadavatel oprávněn uzavřít rámcovou dohodu pro dotčenou část veřejné zakázky s dalším dodavatelem v pořadí (dále jen „druhý dodavatel“ nebo „nový dodavatel“), a to za podmínek uvedených v nabídce tohoto druhého dodavatele.
Los: LOT-0005
Titel: Skupina 5.A a 5.B – Nevstřebatelný monofilamentní polyamid a polypropylen
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění průběžných dodávek "Nevstřebatelný monofilamentní polyamid a polypropylen" pro pověřující zadavatele, a to na dobu 24 měsíců.
Interne Kennung: Část 5
Los: LOT-0004
Titel: Skupina 4.A, 4.B, 4.C a 4.D – Nevstřebatelný pletený polyamid a polyester
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění průběžných dodávek "Nevstřebatelný pletený polyamid a polyester" pro pověřující zadavatele, a to na dobu 24 měsíců.
Interne Kennung: Část 4
Los: LOT-0003
Titel: Skupina 3.A, 3.B a 3.C – Monofilamentní vlákno
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění průběžných dodávek "Monofilamentní vlákno" pro pověřující zadavatele, a to na dobu 24 měsíců.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0001
Titel: Skupina 1.A a 1.B – Krátkodobě vstřebatelné vlákno
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění průběžných dodávek "Krátkodobě vstřebatelné vlákno" pro pověřující zadavatele, a to na dobu 24 měsíců.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0002
Titel: Skupina 2.A, 2.B a 2 C – Střednědobě vstřebatelné pletené vlákno
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění průběžných dodávek "Střednědobě vstřebatelné pletené vlákno" pro pověřující zadavatele, a to na dobu 24 měsíců.
Interne Kennung: Část 2