364225-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – „Świadczenie usług polegających na przeprowadzeniu okresowych przeglądów i czynności konserwacyjnych systemów i urządzeń przeciwpożarowych oraz Systemów Sygnalizacji Pożarowej na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Świadczenie usług polegających na przeprowadzeniu okresowych przeglądów i czynności konserwacyjnych systemów i urządzeń przeciwpożarowych oraz Systemów Sygnalizacji Pożarowej na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług polegających na przeprowadzeniu okresowych przeglądów i czynności konserwacyjnych systemów i urządzeń przeciwpożarowych oraz sprzętu gaśniczego i urządzeń p. poż na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.