See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych do statków powietrznych dla 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu w 2026 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa technicznych środków materiałowych do statków powietrznych dla 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu w 2026 roku. 2. Nazwa i kod zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: CPV: 34731000-0 Części statków powietrznych. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części: 1) Część I – CZĘŚCI DO SILNIKÓW PT6A-25C; 2) Część II – POMPY PALIWOWE DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA; 3) Część III – REDUKTORY HAMOWANIA DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA; 4) Część IV – AGREGATY DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA; 5) Część V – CZĘŚCI DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK; 6) Część VI – WKRĘTY DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK; 7) Część VII – CZUJNIKI OBLODZENIA DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. 5. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 18/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34731000 Teile für Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚCI DO SILNIKÓW PT6A-25C
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. (dotyczy cz. I zamówienia): 1) Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu dostawy przewidzianej w części I zamówienia podstawowego maksymalnie do ilości określonej w formularzu ofertowym (załącznik nr 2 do SWZ). 2) Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną ilości pierwotne w części I zamówienia podstawowego, wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, a Zamawiający uzyska brakujące środki finansowe, których pierwotnie nie mógł pozyskać. 3) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 4) Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji przez okres obowiązywania umowy. 5) Cena jednostkowa asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu ofertowym dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę (załącznik nr 2 do SWZ). 6) O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem /oświadczeniem. 7) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy, w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: POMPY PALIWOWE DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA
Interne Kennung: Część II
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. (dotyczy cz. II zamówienia): 1) Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu dostawy przewidzianej w części II zamówienia podstawowego maksymalnie do ilości określonej w formularzu ofertowym (załącznik nr 2 do SWZ). 2) Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną ilości pierwotne w części II zamówienia podstawowego, wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, a Zamawiający uzyska brakujące środki finansowe, których pierwotnie nie mógł pozyskać. 3) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 4) Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji przez okres obowiązywania umowy. 5) Cena jednostkowa asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu ofertowym dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę (załącznik nr 2 do SWZ). 6) O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem /oświadczeniem. 7) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy, w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.
Los: LOT-0003
Titel: REDUKTORY HAMOWANIA DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA
Interne Kennung: Część III
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. (dotyczy cz. III zamówienia): 1) Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu dostawy przewidzianej w części III zamówienia podstawowego maksymalnie do ilości określonej w formularzu ofertowym (załącznik nr 2 do SWZ). 2) Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną ilości pierwotne w części III zamówienia podstawowego, wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, a Zamawiający uzyska brakujące środki finansowe, których pierwotnie nie mógł pozyskać. 3) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 4) Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji przez okres obowiązywania umowy. 5) Cena jednostkowa asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu ofertowym dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę (załącznik nr 2 do SWZ). 6) O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem /oświadczeniem. 7) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy, w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.
Los: LOT-0004
Titel: AGREGATY DO SAMOLOTÓW M-28 BRYZA
Interne Kennung: Część IV
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. (dotyczy cz. IV zamówienia): 1) Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu dostawy przewidzianej w części IV zamówienia podstawowego maksymalnie do ilości określonej w formularzu ofertowym (załącznik nr 2 do SWZ). 2) Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną ilości pierwotne w części IV zamówienia podstawowego, wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, a Zamawiający uzyska brakujące środki finansowe, których pierwotnie nie mógł pozyskać. 3) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 4) Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji przez okres obowiązywania umowy. 5) Cena jednostkowa asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu ofertowym dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę (załącznik nr 2 do SWZ). 6) O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem /oświadczeniem. 7) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy, w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚCI DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: WKRĘTY DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: CZUJNIKI OBLODZENIA DO SAMOLOTÓW PZL-130 ORLIK
Interne Kennung: Część VII
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. (dotyczy cz. VII zamówienia): 1) Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu dostawy przewidzianej w części VII zamówienia podstawowego maksymalnie do ilości określonej w formularzu ofertowym (załącznik nr 2 do SWZ). 2) Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną ilości pierwotne w części VII zamówienia podstawowego, wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, a Zamawiający uzyska brakujące środki finansowe, których pierwotnie nie mógł pozyskać. 3) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 4) Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji przez okres obowiązywania umowy. 5) Cena jednostkowa asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu ofertowym dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę (załącznik nr 2 do SWZ). 6) O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem /oświadczeniem. 7) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy, w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.