2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upgrade rezonansu magnetycznego model Aera 1.5T, numer seryjny 141616 w celu realizacji projektu pn. Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Upgrade rezonansu magnetycznego model Aera 1.5T, numer seryjny 141616 w celu realizacji projektu pn. Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej. Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy o dofinansowanie Nr KPOD.07.02-IP.10- 0096/24/KPO/1067/2025/74 z dnia 29.05.2025 r. o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” zawartej między SP ZOZ MSWiA w Lublinie, a Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministra Zdrowia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne).
Interne Kennung: ZP/23/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Upgrade rezonansu magnetycznego model Aera 1.5T, numer seryjny 141616 w celu realizacji projektu pn. Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej.