2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka lůžek Nemocnice Kadaň s.r.o.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „Dodávka lůžek Nemocnice Kadaň s.r.o.“ je pořízení přístrojového vybavení s rokem výroby ne starším než 2024 pro Zadavatele, definovaného v čl. 3 zadávací dokumentace (dále jen „přístrojové vybavení“) a rovněž zejména v příloze č. 1 zadávací dokumentace - Technická specifikace, tedy v příloze 1a Technická specifikace lůžka Nemocnice Kadaň a příloze 1b Slepý rozpočet Dodávka lůžek Nemocnice Kadaň.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143112 Matratzen, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 39143123 Nachttische, 39157000 Teile für Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka lůžek Nemocnice Kadaň s.r.o.