2. Verfahren
Verfahren
Titel: "MEPHARED 2 – dodávka a instalace posuvných regálových systémů do skladů knih a centrálního archivu"
Beschreibung: Dodávka elektrických pojízdných regálů do skladů knih v Novostavbě Budovy fakult a dodávka mechanických pojízdných regálů do archivů v Novostavbě Centrální budovy a dodávka dalšího souvisejícího vybavení a souvisejících prací.
Interne Kennung: Spisová značka pod kterou je VZ evidována na profilu zadavatele: UKFaF/220871/2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o otevřené nadlimitní řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., v platném znění. Tuto veřejnou zakázku zadávají společně zadavatelé: Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové IČO: 00216208 Akademika Heyrovského 1203, 500 03 Hradec Králové a Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové IČO: 00216208 Šimkova 870 500 03 Hradec Králové Tito se pro účely zadávací dokumentace označují společně jako „zadavatel“. Vůči třetím osobám jedná v průběhu zadávacího řízení za oba zadavatele Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna dodavatele: Zadavatel je oprávněn ve smyslu ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) na veřejnou zakázku, a to za níže uvedených podmínek: V případě, že dojde k předčasnému ukončení smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na část veřejné zakázky, který se dle výsledku hodnocení umístil v pořadí za dodavatelem, s nímž byla původně uzavřena smlouva (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených ve své nabídce podané v zadávacím řízení a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. Pokud účastník zadávacího řízení, který bude osloven zadavatelem za účelem uzavření nové smlouvy, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí (a obdobně tímto způsobem postupovat vždy k dalšímu účastníkovi v pořadí, odmítne-li smlouvu uzavřít třetí účastník atd.). V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy/nově uzavřených smluv s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto odst. 19.6 zadávací dokumentace, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto odst. 19.6 zadávací dokumentace. Smlouva s dalším účastníkem v pořadí bude uzavřena za Celkovou nabídkovou cenu (resp. jednotkové ceny uvedené v kalkulaci nabídkové ceny – položkovém rozpočtu) dle nabídky tohoto dalšího účastníka. V případě, že část předmětu plnění veřejné zakázky již byla dodána dodavatelem, s nímž byla původně uzavřena smlouva a nový dodavatel bude poskytovat jen část plnění předmětu veřejné zakázky, bude upraven Položkový rozpočet na skutečných rozsah plnění, tj. budou vypuštěna ta plnění, která nebudou poskytována. Ostatní plnění bude poskytováno za jednotkové ceny dle nabídky tohoto nového dodavatele podané v tomto zadávacím řízení. Vyhrazená doba plnění Zadavatel se vyhrazuje změnu doby plnění za podmínek podrobně upravených ve Smlouvě.