2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotovoltaika v obci Straškov-Vodochody
Beschreibung: Na střechách objektů budou použity fotovoltaické (FV) panely o 600 Wp, aby byl zajištěn minimální požadovaný výkon fotovoltaické elektrárny (FVE) podle specifikací. Mezi každé 2 panely bude instalován jeden optimizér. Optimizéry zaručí při vypnutém FV systému bezpečné odpojení panelů. Napětí mezi dvěma panely nebude větší než 120 V DC. Instalace bude zahrnovat FV panely, optimizéry, rozvaděče RDC a RAC, elektroměry a střídače pro transformaci DC elektrické energie na AC elektrickou energii, přičemž výkon střídačů bude splňovat nejbližší vyšší výkonovou řadu dle výkonu FV panelů na jednotlivých střechách. Použité střídače a elektroměry budou navrženy tak, aby zajišťovaly společnou komunikaci, která bude končit v místní síti LAN s připojením k internetu. Střídač musí umožňovat plně hodnotný ostrovní režim (OFF GRID) i dodávku el. energie do distribuční sítě. Ostrovním režimem se rozumí plné napájení objektu z FVE systému při odpojené distribuční sítě. Dále střídač musí splňovat všechny příslušné normy a směrnice v rámci legislativy EU. Dále musí být kompatibilní s napěťovými soustavami typu TN-C a TN-S. Přehled o stavu výroby a spotřeby vyrobené elektrické energie bude určen dle softwarových komponentů dodaných výrobcem střídač. Jedná se o aktuální grafický přehled vyrobené a spotřebované elektrické energie a o aktuálním výkonu fotovoltaické elektrárny. Přehled bude přístupný přes internetovou síť. FVE bude možno z grafického rozhraní ovládat a určovat priority řízení toku elektrické energie. Každý střídač bude zapojen do místní sítě LAN s možností připojení k internetu. K dispozici je vždy připojení FVE k routeru.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 09332000 Sonnenenergieanlage