36431-2026 - Ergebnis
Tschechien – Handdesinfektionsmittel – Dezinfekce, mytí a ošetření rukou 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDezinfekce, mytí a ošetření rukou 2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky dezinfekčních přípravků, mycích emulzí a emulzí pro péči o pokožku a současně výpůjčka dávkovacích zařízení kompatibilních s nabídnutým předmětem plnění, a to včetně jejich instalace a zprovoznění
Interne KennungVZ-2025-000232
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33741300 Handdesinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001