2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków II
Beschreibung: 5. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. 5.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków ogólnego stosowania (niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Oddziałów i Poradni Szpitala) 5.2. Wspólny słownik zamówień: CPV: 33600000-6 produkty farmaceutyczne 5.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 5.3.1. Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo – cenowy – załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 1 - Leki ogólnego zastosowania 5.3.2. Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 5.4. Formularz asortymentowo – cenowy stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu. Niezłożenie formularza asortymentowo - cenowego wywiedzie negatywne skutki dla Wykonawcy w postaci odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 5.5. Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: 12/ZP/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA 3.1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) zwanej dalej „ustawą 3.2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3.3. W sprawach nieuregulowanych zapisami SWZ stosuje się przepisy wspomnian ej ustawy wraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy. 3.4. Wykonawca winien zapoznać się z całością Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej treści SWZ). Wszystkie załączniki SWZ stanowią jej integralną część.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Leki ogólnego stosowania
Beschreibung: Pakiet 1 - Leki ogólnego stosowania
Interne Kennung: Pakiet 1