2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimní stadion Znojmo – výměna technologie chlazení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je návrh a realizace výměny technologických komponent systému chlazení ledové plochy (čpavkové chladicí strojovny – NH₃) v objektu zimního stadionu zadavatele, a to formou „design & build“, zahrnující zpracování projektové dokumentace, dodávku, montáž, instalaci, uvedení do provozu a předání kompletního, bezpečného a plně funkčního technologického celku. Cílem plnění je zajištění bezpečného, spolehlivého a provozně funkčního systému chlazení odpovídajícího technickým požadavkům zadavatele.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je návrh a realizace výměny technologických komponent systému chlazení ledové plochy (čpavkové chladicí strojovny – NH₃) v objektu zimního stadionu zadavatele, a to formou „design & build“, zahrnující zpracování projektové dokumentace, dodávku, montáž, instalaci, uvedení do provozu a předání kompletního, bezpečného a plně funkčního technologického celku.
Interne Kennung: Zimní stadion Znojmo – výměna technologie chlazení