2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding brokerdienstverlening
Beschreibung: De scope van de aanbesteding ziet toe op brokerdiensten ten aanzien van specialistische inhuur in de volgende functies: • Specialistische inhuur op basis detachering en ZZP waaronder, maar niet beperkt tot: o WOZ-taxateur; o Medewerker voor het muteren van subjectgegevens (BRP, NHR), BAG en Kadaster koppelingen/filiaties/objectafbakeningen/objectkenmerken; o Medewerker voor afhandelen van WOZ en heffingsbezwaarschriften en/of - beroepschriften; o Medewerker voor afhandeling van verzoek- en beroepschriften kwijtschelding; o Medewerker met specifieke kennis van de (dwang)invordering van gemeentelijke belastingen, voor zowel de inzet van administratieve invorderingsinstrumenten als deurwaarderswerkzaamheden; o Medewerker bedrijfsvoering; o (Adviseur) Informatiebeheer(der); o Archivaris; o Data analist; o Financieel adviseur; o (Project)manager; o Inkoopadviseur; o Jurist; o Financial specialist. • Overige specialistische inhuur op basis van detachering en ZZP binnen de functies en inhuur De geraamde opdrachtwaarde bedraagt op basis van de looptijd van vier (4) jaar € 7.268.335,00 gebaseerd op een totaal van 100.000 inhuururen. In Annex IX Overzicht historische inhuururen en kosten treft Inschrijver meer gedetailleerde inzage in de uren en kosten in de jaren 2022, 2023 en 2024. Let op: Aanbestedende dienst is voor de raamovereenkomst verplicht een maximale opdrachtwaarde of maximale hoeveelheid op te nemen. Er is echter een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames, die vooraf niet te kwantificeren is. De Aanbestedende dienst wenst derhalve onderscheid te maken tussen de geraamde opdrachtwaarde (de verwachting) die hierboven is vermeld en de maximale opdrachtwaarde/maximale hoeveelheid van de beoogde raamovereenkomst. De geraamde opdrachtwaarde is indicatief en gebaseerd op de historische afnames. Voor het bepalen van de maximale opdrachtwaarde is rekening gehouden met de eventuele omstandigheid dat de omvang van de leveringen en/of diensten (substantieel) hoger uitvallen dan blijkens de geraamde opdrachtwaarde wordt verwacht. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 10.902.502,00 exclusief btw ofwel 150.000 inhuururen en is gebaseerd op een looptijd van vier (4) jaar. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde/hoeveelheid eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Brokerdienstverlening
Beschreibung: De scope van de aanbesteding ziet toe op brokerdiensten ten aanzien van specialistische inhuur in de volgende functies: • Specialistische inhuur op basis detachering en ZZP waaronder, maar niet beperkt tot: o WOZ-taxateur; o Medewerker voor het muteren van subjectgegevens (BRP, NHR), BAG en Kadaster koppelingen/filiaties/objectafbakeningen/objectkenmerken; o Medewerker voor afhandelen van WOZ en heffingsbezwaarschriften en/of - beroepschriften; o Medewerker voor afhandeling van verzoek- en beroepschriften kwijtschelding; o Medewerker met specifieke kennis van de (dwang)invordering van gemeentelijke belastingen, voor zowel de inzet van administratieve invorderingsinstrumenten als deurwaarderswerkzaamheden; o Medewerker bedrijfsvoering; o (Adviseur) Informatiebeheer(der); o Archivaris; o Data analist; o Financieel adviseur; o (Project)manager; o Inkoopadviseur; o Jurist; o Financial specialist. • Overige specialistische inhuur op basis van detachering en ZZP binnen de functies en inhuurdomeinen genoemd in Annex X Inhuurdomeinen waarvan (in eerste instantie) uitgesloten de inhuur zoals omschreven in paragraaf 3.1.1. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt op basis van de looptijd van vier (4) jaar € 7.268.335,00 gebaseerd op een totaal van 100.000 inhuururen. In Annex IX Overzicht historische inhuururen en kosten treft Inschrijver meer gedetailleerde inzage in de uren en kosten in de jaren 2022, 2023 en 2024. Let op: Aanbestedende dienst is voor de raamovereenkomst verplicht een maximale opdrachtwaarde of maximale hoeveelheid op te nemen. Er is echter een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames, die vooraf niet te kwantificeren is. De Aanbestedende dienst wenst derhalve onderscheid te maken tussen de geraamde opdrachtwaarde (de verwachting) die hierboven is vermeld en de maximale opdrachtwaarde/maximale hoeveelheid van de beoogde raamovereenkomst. De geraamde opdrachtwaarde is indicatief en gebaseerd op de historische afnames. Voor het bepalen van de maximale opdrachtwaarde is rekening gehouden met de eventuele omstandigheid dat de omvang van de leveringen en/of diensten (substantieel) hoger uitvallen dan blijkens de geraamde opdrachtwaarde wordt verwacht. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 10.902.502,00 exclusief btw ofwel 150.000 inhuururen en is gebaseerd op een looptijd van vier (4) jaar. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde/hoeveelheid eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.