364427-2026 - Wettbewerb
Polen – Werbekampagnen – Zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjnej pokazującej efekty wsparcia Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) w ochronie zdrowia. ZZP.ZP.411.81.2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaplanowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjnej pokazującej efekty wsparcia Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) w ochronie zdrowia. ZZP.ZP.411.81.2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest produkcja materiałów i przeprowadzenie działań o charakterze informacyjno-edukacyjno-promocyjnym dla kampanii KPO na rzecz Ministerstwa Zdrowia, zgodnie z wytycznymi Zamawiającego podanymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Działania te kierowane są bezpośrednio do ogółu społeczeństwa z uwzględnieniem grup szczególnie zainteresowanych reformami systemu ochrony zdrowia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załączniki nr 1 do SWZ.
Interne KennungZZP.ZP.411.81.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensKampania informacyjno-promocyjna potrzebna jest jak najszybciej ze względu na krótki okres trwania realizacji inwestycji ze środków KPO oraz małej świadomości wśród społeczności na temat korzyści wynikających z realizowanych przedsięwzięć w ramach KPO w ochronie zdrowia. Rynek związany z rodzajem realizowanych usług skupia profesjonalne podmioty, w związku z czym, każdy z tych podmiotów jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zamówienia, gdy termin składania ofert ulegnie skróceniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZaplanowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjnej pokazującej efekty wsparcia Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) w ochronie zdrowia
BeschreibungZakres zamówienia: a) opracowanie strategii kampanii dla wszystkich działań, b) zaprojektowanie graficzne dla kampanii online, c) zakup i optymalizacja kampanii banerowej w internecie, d) przygotowaniu i publikacji 5 artykułów sponsorowanych na portalach horyzontalnych, e) produkcja i realizacja podcastów, f) promocję postów w systemie Meta, g) wykonanie zdjęć i materiałów wideo tzw. rolek na media społecznościowe. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do SWZ Przedmiotowe Środki Dowodowe: 2.1. Na podstawie art. 105 oraz 106 ustawy Pzp w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia Zamawiający żąda od Wykonawców przedstawienia: 2.1.1. wstępnej strategii kampanii (maksymalnie 15 stron); 2.1.2. banera statycznego 336x250 px – tematyka: inwestycje w szpitalach w onkologię i korzyści dla pacjentów (budowa świadomości efektów inwestycji); 2.1.3. post na media społecznościowe – tekst (maksymalnie 1 000 znaków) plus 1 grafika – tematyka: efekty inwestycji KPO w rozwój uczelni medycznych – nowoczesne centra nauki, laboratoria i kształcenie przyszłych kadr medycznych (inwestycje infrastrukturalne); 2.1.4. artykuł – tekst plus grafika/zdjęcie – tematyka: korzyści z transformacji cyfrowej szpitali realizowanej ze środków KPO. 2.2. Zamawiający zgodnie art. 107 ust 3 ustawy Pzp nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w pkt 2.1.1., 2.1.2., 2.1.3., 2.1.4., gdyż te przedmiotowe środki dowodowe będą służyć potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, zgodnie z rozdziałem IX SWZ. 2.3. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa powyżej są składane w sposób przewidziany w przepisach wydanych na podstawie art. 70 ustawy Pzp. – tj. w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 2.4. W przypadku nie załączenia do oferty przedmiotowych środków dowodowych, wymienionych w pkt 2.1.1., 2.1.2., 2.1.3., 2.1.4., oferta Wykonawcy zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c. ustawy Pzp. 2.5. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą i powinien on dochować wszelkiej staranności, aby te dokumenty były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości. 2.6. Przedmiotowe środki dowodowe sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. Nie ma obowiązku tłumaczenia na język polski nazw własnych, zwyczajowo stosowanej terminologii technicznej, znaków towarowych, nazw handlowych oraz oznaczenia pochodzenia towarów.