364465-2026 - Wettbewerb
Polen – Bettwäsche – Dostawa pościeli i bielizny jednorazowego użytku oraz kołder, poduszek i okryć jednorazowego użytku na lata 2026 - 2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pościeli i bielizny jednorazowego użytku oraz kołder, poduszek i okryć jednorazowego użytku na lata 2026 - 2028
BeschreibungDostawa pościeli i bielizny jednorazowego użytku oraz kołder, poduszek i okryć jednorazowego użytku na lata 2026 - 2028
Interne Kennung4WSzKzP.SZP.2612.49.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche, 39525000 Diverse konfektionierte Textilwaren, 39512500 Kopfkissenbezüge, 39516120 Kopfkissen, 39511200 Reisedecken
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDostawa pościeli i bielizny jednorazowego użytku oraz kołder, poduszek i okryć jednorazowego użytku na lata 2026 - 2028
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 50 % ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 50 % ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego, jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.