See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CSA toestellen
Beschreibung: Dit dossier heeft als doel het afsluiten van een raamovereenkomst voor de levering, installatie en onderhoud van toestellen voor de Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA) op campus Deurne van AZ Monica. Bij de aankoop van de nieuwe toestellen staan de leveranciers tevens in voor de demontage en verwijdering van de bestaande toestellen. Deze werken gebeuren in een actieve CSA-afdeling en dienen zo uitgevoerd te worden dat de werking van de afdeling minimaal wordt verstoord.
Interne Kennung: AD_VG_2025_024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AD_VG_2025_024 - voorreinigingsstations
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering, installatie, implementatie en onderhoud van de voorreinigingsstations, inclusief inbouwtoestellen binnen de Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA) van campus Deurne van AZ Monica.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AD_VG_2025_024 - zeepdoseercentrale
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering, installatie, implementatie en onderhoud van een zeepdoseercentrale binnen de Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA) van campus Deurne van AZ Monica.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: AD_VG_2025_024 - wasmachines en toebehoren
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering, installatie, implementatie en onderhoud van toestellen en toebehoren voor de reiniging van medische instrumenten binnen de centrale sterilisatieafdeling (CSA) voor campus Deurne van AZ Monica.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: AD_VG_2025_024 - Stoomsterilisatoren en toebehoren
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering, installatie, implementatie en onderhoud van autoclaven en toebehoren binnen de Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA) van campus Deurne van AZ Monica.
Interne Kennung: 4