See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het huren van watersystemen en het aankopen van de bijhorende verbruiksproducten
Beschreibung: raamovereenkomst betreffende het huren van watersystemen die worden aangesloten op het drinkwaternet met een bijhorend onderhoudscontract en het aankopen van de bijhorende verbruiksproducten.
Interne Kennung: **GEGUNDE OPDRACHT**ALL-25-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT**ALL-25-005 - 1
Beschreibung: raamovereenkomst betreffende de verhuur van watersystemen die worden aangesloten op het drinkwaternet met een bijhorend onderhoudscontract en het leveren van bijhorende verbruiksproducten
Interne Kennung: 1