2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení kompletního bateriového systému - II.
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka kompletního bateriového systému v provedení heavy duty vhodného pro provoz nákladního vozidla (sklápěč) v celkové kapacitě min. 450 kWh Technické požadavky na parametry bateriového systému jsou uvedeny v příloze č. 3 zadávacích podmínek.
Interne Kennung: 02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31434000 Lithiumakkumulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka kompletního bateriového systému v provedení heavy duty vhodného pro provoz nákladního vozidla (sklápěč) v celkové kapacitě min. 450 kWh. Technické požadavky na parametry bateriového systému jsou uvedeny v příloze č. 3 zadávacích podmínek.