36459-2026 - Ergebnis
Polen – Gasförmige Brennstoffe – Dostawa paliwa gazowego dla potrzeb obiektów Akademii Wymiaru Sprawiedliwości
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa paliwa gazowego dla potrzeb obiektów Akademii Wymiaru Sprawiedliwości
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej dostawy polegającej na sprzedaży i dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego przy ciśnieniu nie niższym niż 1,8 kPa na potrzeby obiektów Akademii Wymiaru Sprawiedliwości z siedzibą w Warszawie (02-520) przy ul. Wiśniowej 50, zgodnie z zasadami określonymi w ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 (Dz.U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) oraz w wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych. Prognozowany pobór gazu ziemnego w okresie obowiązywania umowy wynosi: 5 415 600 kWh Punkty poboru zlokalizowane są w Kaliszu: ul. Wrocławska 193-195 oraz ul. Łódzka 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.