See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Długołęka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu wszystkich odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Długołęka. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w Projekcie umowy wraz z załącznikami. 3. Realizacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 399 ze zm.) oraz ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.). 4. Miejsce wykonywania przedmiotu zamówienia: teren gminy Długołęka (41 miejscowości), gm. Długołęka. Gmina Długołęka ma powierzchnię 212,8 km2, liczba mieszkańców oraz gospodarstw z podziale na miejscowości według złożonych deklaracji na dzień 03.03.2025 r. wynosi 42.070 osób oraz 13.655 gospodarstw domowych. W gminie Długołęka dominuje zabudowa jednorodzinna. 5. Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie w terminie 3 miesięcy od daty rozpoczęcia świadczenia usługi objętej umową (szczegółowe zagadnienia uregulowane są w Projekcie umowy wraz z załącznikami).
Vorherige Bekanntmachung: 227097-2025
Interne Kennung: ZP.271.10.2025.MK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu wszystkich odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Długołęka. 2. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów komunalnych zgromadzonych w pojemnikach lub workach na poszczególnych posesjach, w sposób określony w regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Długołęka. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w Projekcie umowy wraz z załącznikami. 4. Miejsce wykonywania przedmiotu zamówienia: teren gminy Długołęka (41 miejscowości), gm. Długołęka. Gmina Długołęka ma powierzchnię 212,8 km2, liczba mieszkańców oraz gospodarstw z podziale na miejscowości według złożonych deklaracji na dzień 03.03.2025 r. wynosi 42.070 osób oraz 13.655 gospodarstw domowych. W gminie Długołęka dominuje zabudowa jednorodzinna. 5. Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie w terminie 3 miesięcy od daty rozpoczęcia świadczenia usługi objętej umową (szczegółowe zagadnienia uregulowane są w Projekcie umowy wraz z załącznikami).