2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lutocin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na sukcesywnym odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lutocin, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Lutocin: 1) z nieruchomości zamieszkałych (odbiór zmieszanych odpadów komunalnych oraz odbiór odpadów zebranych selektywnie), w tym odbiór odpadów w formie mobilnego punktu selektywnej zbiórki, 2) z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lutocinie zlokalizowanego przy ul. Sierpeckiej 16 3. Rodzaje odpadów komunalnych objęte przedmiotem zamówienia: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 2) papier – odpady z papieru, w tym tektura, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury 3) metale i tworzywa sztuczne - odpady metali w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe; 4) szkło – odpady ze szkła w tym odpady opakowaniowe ze szkła 5) bioodpady 6) popiół 7) meble i inne odpady wielkogabarytowe 8) zużyte opony 9) odpady niebezpieczne, przeterminowane leki i chemikalia 10) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki 11) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w tym urządzenia zawierające freony, zużyte baterie i akumulatory 12) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych stanowiące odpady komunalne 13) odpady tekstyliów i odzieży; 4. Wykonawca otrzyma wykaz nieruchomości zamieszkałych (wykaz punktów odbioru) w dniu zawarcia umowy na świadczenie usługi objętej przedmiotem zamówienia. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: FIN.271.3.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001