See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienst Werken: aankoop bestratingsmateriaal voor 2026 met mogelijke verlenging voor 2027, 2028 en 2029
Beschreibung: Voor het herstellen van stoepen in Maasmechelen is het noodzakelijk dat we kunnen beschikken over de nodige materialen. Er werd voorzien dat het gemeentebestuur de nodige klinkers, borduren, enz. zal aanleveren voor de aannemer.
Interne Kennung: PPP00M-5082/6174/25/247
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113100 Pflastermaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 25/247_1