364620-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa połączenia komunikacyjnego strefy przemysłowej we Władysławowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa połączenia komunikacyjnego strefy przemysłowej we Władysławowie
BeschreibungZakres gwarantowany - budowa połączenia komunikacyjnego strefy przemysłowej we Władysławowie w zakresie wykonania robót budowlano-montażowych obejmujących budowę drogi gminnej nr 111079G – ul. Skandynawskiej, fragmentu drogi gminnej nr 111068G - ul. Bohaterów Kaszubskich wraz z rozbudową skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 216 – ul. Gdańską we Władysławowie oraz budową infrastruktury towarzyszącej. Zakres objęty prawem opcji - sporządzenie dokumentacji projektowej dla zadania obejmującego budowę drogi gminnej nr 111082G - Drogi Swarzewskiej we Władysławowie, w zakresie niezbędnym dla uzyskania niezbędnych uzgodnień oraz pozwolenia na budowę/ zezwolenia na realizację inwestycji drogowej oraz wykonanie robót budowlanych w oparciu o sporządzoną dokumentację projektową, w tym pełnienie nadzoru autorskiego.
Interne KennungZP.271.11.RIiGK.24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungWykonanie przez Wykonawcę robót budowlanych pn. „Budowa połączenia komunikacyjnego strefy przemysłowej we Władysławowie” w podziale na zakres podstawowy zamówienia (część gwarantowana) i zakres opcjonalny (dodatkowy) zamówienia, w zakresie określonym w załącznikach do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenSporządzenie dokumentacji projektowej dla zadania obejmującego budowę drogi gminnej nr 111082G - Drogi Swarzewskiej we Władysławowie, w zakresie niezbędnym dla uzyskania niezbędnych uzgodnień oraz pozwolenia na budowę/ zezwolenia na realizację inwestycji drogowej oraz wykonanie robót budowlanych w oparciu o sporządzoną dokumentację projektową, w tym pełnienie nadzoru autorskiego.2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa zlecenia w zakresie prawa opcji, określonego w treści SWZ i za wynagrodzeniem wskazanym w ofercie Wykonawcy, dodatkowego (opcjonalnego) zakresu obejmującego prawo opcji szczegółowo określonych dokumentach wskazanych w ust. 1 lit. b) powyżej. Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu i otrzymuje on tylko wynagrodzenie za wykonane prace. Zamawiający ma prawo do skorzystania z prawa opcji w terminie: do 30 dni od dnia zawarcia Umowy. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest uzyskanie (zapewnienie) przez Zamawiającego środków finansowych na realizację zakresu objętego prawem opcji. Po uzyskaniu (zapewnieniu) środków finansowych, Zamawiający jest uprawiony do złożenia oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji w wyżej wskazanym terminie. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca będzie realizował zakres opcjonalny w sposób określony w OPZ dla opcji oraz w Umowie dla zakresu podstawowego i prawa opcji, chyba że w Umowie lub w Dokumentacji wskazano inaczej. Robót objętych prawem opcji - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z tego prawa - dotyczą te same warunki i zobowiązania umowne Wykonawcy (w tym płatności, zobowiązania z tytułu gwarancji i rękojmi, zabezpieczenia, kar umownych itp.), co przedmiotu Umowy objętego zakresem podstawowym zamówienia.