2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przetarg konkurencyjny (art. 5 ust.3 rozporządzenia 1370/2007)
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w ramach sieci komunikacyjnej organizowanej przez Gminę Ciepłowody
Beschreibung: Regularny przewóz osób, ich bagażu i zwierząt publicznym transportem zbiorowym – komunikacją autobusową, na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej w ramach sieci komunikacyjnej obejmującej obszar, dla którego Gmina Ciepłowody jest organizatorem publicznego transportu drogowego tj. na terenie Gminy Ciepłowody i częściowo na terenach gmin przyległych, po zawarciu stosownych porozumień.