2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu dynamicznej informacji pasażerskiej w czasie rzeczywistym na potrzeby transportu zbiorowego na obszarze Miasta Stalowa Wola wraz z wykonaniem robót budowlanych związanych z rozbudową istniejącej infrastruktury” – część II doposażenie i konfiguracja urządzeń w istniejącej serwerowni.
Beschreibung: - Dostawa, montaż i uruchomienie 16 sztuk tablic dynamicznej informacji pasażerskiej: 1. Poniatowskiego – Bank 2. Poniatowskiego – Ochronka 3. Poniatowskiego – Supermarket 01 4. Poniatowskiego – Supermarket 02 5. Klasztorna – Cmentarz 6. Klasztorna – Klasztor 7. Ofiar Katynia – Os. Fabryczne 8. Ofiar Katynia – Jubilat 9. Popiełuszki – MOPS 10. Kwiatkowskiego – Politechnika 11. Kwiatkowskiego – Strefa 12. Dąbrowskiego – Dworzec PKP 13. Okulickiego bank 14. Okulickiego ZBR 15. Jana Pawła II Bazylika – nowo budowany w ramach zadania nr 5 16. Jana Pawła II przy Stokrotce – nowo budowany w ramach zadania nr 5 - Wykonanie przyłączy energii elektrycznej. - Rozbudowa kanalizacji kablowej wraz z przyłączami telekomunikacyjnymi / światłowodowymi. - Doposażenie i ponowna konfiguracja istniejącego systemu wraz z przeprowadzeniem testów sprawdzających. - Ponowne odtworzenie nawierzchni dróg, chodników i zieleńców. - Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.
Interne Kennung: ZP–I.271.88.2025.DH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 34928440 Markierungspfosten für Bushaltestellen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232332 Mit dem Fernmeldewesen verbundene Arbeiten, 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: - Dostawa, montaż i uruchomienie 16 sztuk tablic dynamicznej informacji pasażerskiej: 1. Poniatowskiego – Bank 2. Poniatowskiego – Ochronka 3. Poniatowskiego – Supermarket 01 4. Poniatowskiego – Supermarket 02 5. Klasztorna – Cmentarz 6. Klasztorna – Klasztor 7. Ofiar Katynia – Os. Fabryczne 8. Ofiar Katynia – Jubilat 9. Popiełuszki – MOPS 10. Kwiatkowskiego – Politechnika 11. Kwiatkowskiego – Strefa 12. Dąbrowskiego – Dworzec PKP 13. Okulickiego bank 14. Okulickiego ZBR 15. Jana Pawła II Bazylika – nowo budowany w ramach zadania nr 5 16. Jana Pawła II przy Stokrotce – nowo budowany w ramach zadania nr 5 - Wykonanie przyłączy energii elektrycznej. - Rozbudowa kanalizacji kablowej wraz z przyłączami telekomunikacyjnymi / światłowodowymi. - Doposażenie i ponowna konfiguracja istniejącego systemu wraz z przeprowadzeniem testów sprawdzających. - Ponowne odtworzenie nawierzchni dróg, chodników i zieleńców. - Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza. Zamawiający nie wymaga aby czynności dokonywane w ramach zamówienia były realizowane w oparciu o umowę o pracę; Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928440 Markierungspfosten für Bushaltestellen, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232332 Mit dem Fernmeldewesen verbundene Arbeiten, 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen