364699-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff (EN 590) – Dodávka pohonných hmot pro Technické služby Hostivice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka pohonných hmot pro Technické služby Hostivice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové smlouvy na dodávky pohonných hmot - motorové nafty pro pro vozidla a stroje zadavatele, která slouží k vykonávání pracovních činností dle předmětu podnikání, po dobu 3 let. Jedná se o pravidelnou dodávku 6 000 litrů motorové nafty, přičemž jedna komora nádrže Technických služeb Hostivice má obsah 6 000 litrů. Vozidlo, kterým bude motorová nafta dovážena, musí být vybaveno čerpadlem (ne samovolné čerpaní).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPHM1