See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zamieszkałej w Tychach do wskazanych placówek oświatowych i z powrotem wraz z opieką, we wszystkie dni nauki obowiązujące w roku szkolnym 2024/2025
Beschreibung: Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: MCO-SZP.261.11.2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: trasa Tychy – Tychy/ Tychy – Tychy
Beschreibung: Wymagana liczba pojazdów: minimum 6 pojazdów z czego 1 pojazd przystosowany konstrukcyjnie do przewozu osób niepełnosprawnych. Łączna pojemność tych 6 pojazdów musi pomieścić zakładaną maksymalną liczbę przewożonych dzieci w liczbie 90 Wymagana liczba osób Wykonawcy: w każdym pojeździe 1 kierowca oraz 1 opiekun Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: trasa Tychy – Katowice/ Katowice – Tychy
Beschreibung: Wymagana liczba pojazdów: minimum 1 pojazd, który musi pomieścić zakładaną maksymalna liczbę przewożonych dzieci w liczbie 10 Wymagana liczba osób Wykonawcy: w pojeździe 1 kierowca oraz 1 opiekun
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: trasa Tychy - Dąbrowa Górnicza/ Dąbrowa Górnicza – Tychy
Beschreibung: Wymagana liczba pojazdów: 1 pojazd, który musi pomieścić zakładaną maksymalna liczbę przewożonych dzieci w liczbie 3 Wymagana liczba osób Wykonawcy: w pojeździe 1 kierowca oraz 1 opiekun
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: trasa Tychy - Mikołów/ Mikołów – Tychy
Interne Kennung: Część 4