2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Montfoort - Reinigen en inspecteren riolering
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is voornemens het jaarlijks preventief reinigen en inspecteren van vrijverval riolen uit te besteden. De opdracht heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar (ingaande 1 september 2026 tot en met 31 augustus 2028) en vervolgens een mogelijke verlening van tweemaal 12 maanden tot en met 31 augustus 2030. De dienst bestaat in hoofdzaak uit het jaarlijks reinigen en inspecteren van de vrijverval riolering en het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden zoals het frezen van wortels en vet. -
Interne Kennung: IBMN-2026-MON-RR-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Reinigen en inspecteren riolering
Interne Kennung: 1