2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheersing Japanse Duizendknoop - 2026
Beschreibung: Het beheersen van de Japanse Duizendknoop (JDK) binnen het beheergebied van HHNK Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a) Maaien groeilocaties Aziatische duizendknoop, incl. afvoeren. (handwerk); b) Maaien groeilocaties Aziatische duizendknoop, incl. afvoeren. (machinaal); c) Monitoren en eventuele opkomende Aziatische duizendknoop uittrekken en afvoeren; d) Uittrekken Aziatische duizendknoop uit steenbekleding, incl. afvoeren; e) Uitgraven/uittrekken Aziatische duizendknoop/afvoeren en locatie maaien (duizendknoop/maaisel afvoeren).
Interne Kennung: HHNK-26.0131443-C
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aangegeven hoeveelheden zijn fictief en kunnen per jaar verschillen. Opdrachtgever houdt zich het recht voor om per jaar aanpassingen aan het areaal door te voeren.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: HHNK-26.0131443-C
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: