See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej SP ZOZ w Hrubieszowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów): Pakiet 1KROPLE, SYROPY, AEROZOLE, Pakiet 2LEKI - maści, czopki, WYROBY MEDYCZNE, Pakiet 3LEKI, Pakiet 4, ŚRODKI PSYCHOTROPOWE I ODURZAJĄCE, Pakiet 5AMPUŁKI, Pakiet 6 RECEPTURA, Pakiet 7 TABLETKI, Pakiet 8 LEKI, Pakiet 9 LEKI, Pakiet 10 TABLETKI, Pakiet 11LEKI, Pakiet 12 LEKI, Pakiet 13LEKI, Pakiet 14 PREPARATY DO ŻYWIENIA, Pakiet 15LEKI, Pakiet 16 LEKI, Pakiet 17LEKI, Pakiet 18 LEKI, Pakiet 19 LEKI, Pakiet 20LEKI, Pakiet 21 LEKI, Pakiet 22 LEKI, Pakiet 23 LEKI, Pakiet 24LEKI, Pakiet 25 LEKI
Vorherige Bekanntmachung: 107713-2026
Interne Kennung: 3/132/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający – na podstawie art. 139 ust. 1 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu, spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile nie wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający uzna za warunek spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada ważne zezwolenie na obrót oferowanymi produktami leczniczymi (nie dotyczy Pakietu 14). Zamawiający dokona oceny spełnienia w/w warunku udziału w postępowaniu w oparciu o złożone przez Wykonawcę dokumenty o których stanowi Rozdział VI. Cz. A ust. 2 pkt 1 Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamawiający wykluczy z postępowania: Wykonawców, którzy nie wykazali, że nie zachodzą wobec nich przesłanki określone w art. 108 ust. 1 PZP, Wykonawców, którzy nie wykazali, że nie zachodzą wobec nich przesłanki określone w art. 109 ust. 1, pkt 1, 4 PZP, Wykonawców, wobec których zachodzi podstawa wykluczenia wskazana w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514), z uwzględnieniem początku okresu wykluczenia wskazanego w art. 22 pkt 1 tej ustawy. Na potwierdzenie, że wobec Wykonawcy nie zachodzi podstawa wykluczenia wskazana w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego Zamawiający żąda złożenia przez Wykonawcę oświadczenia w cz. III lit. D oświadczenia - Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ). Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Są wówczas zobowiązani ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być złożone wraz z ofertą. Na ofertę składają się: uzupełniony formularz ofertowy, uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy. Wraz z ofertą Wykonawca na podstawie art. 139 PZP jest zobowiązany złożyć aktualne oświadczenie, o którym stanowi art. 125 ust. 1 PZP o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: dokumenty i oświadczenia, które zostały wskazane w Rozdziale VI cz. A i cz. B SWZ jako składane wraz z ofertą; odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; oświadczenie dotyczące Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia składane na podstawie art. 117 ust. 4 PZP, z którego będzie wynikało, które dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy zgodnie z załącznikiem do SWZ (o ile dotyczy), oświadczenie, dotyczące wykonawcy rosyjskiego – zgodnie z załącznikiem do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia oświadczenie składa każdy z Wykonawców. Ofertę oraz oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej podpisem kwalifikowanym. Oferta musi być sporządzona w języku polskim. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim na platformie zakupowej (zwanej dalej „Platformą” lub „Systemem”) pod adresem: https://spzozhrubieszow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html Podmiotowe środki dowodowe dotyczące potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz podmiotowe środki dowodowe dotyczące wykazania braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu są składane na wezwanie Zamawiającego przez Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona. Wymagane dokumenty zostały wskazane w SWZ. Przy wyborze oferty najkorzystniejszej zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami, z przypisaniem im odpowiednio wag: cena – 60 %; Termin dostawy 40% ( kryterium, ma zastosowanie tylko dla dostaw realizowanych w trybie zwykłym - maks. do 4 dni roboczych ). Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany będzie do podpisania umowy na warunkach określonych we Wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ. Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w dokumentach zamówienia zamieszczonych pod adresem: https://spzozhrubieszow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KROPLE, SYROPY, AEROZOLE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 1 KROPLE, SYROPY, AEROZOLE .
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0002
Titel: LEKI - maści, czopki, wyroby medyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 2 LEKI - maści, czopki, wyroby medyczne .
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: LEKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 3 LEKI .
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: ŚRODKI PSYCHOTROPOWE I ODURZAJĄCE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 4 ŚRODKI PSYCHOTROPOWE I ODURZAJĄCE.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: AMPUŁKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 5 AMPUŁKI.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: RECEPTURA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 6 RECEPTURA.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: TABLETKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 7 TABLETKI.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 8 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 9 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 10 TABLETKI .
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 11 LEKI .
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 12 LEKI .
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 13 LEKI .
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: PREPARATY DO ŻYWIENIA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 14 PREPARATY DO ŻYWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0015
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 15 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 16 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 17 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 18 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 19 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 20 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 21 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 22 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 23 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 24 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i preparatów do żywienia dla Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 25 pakietów (słownie – dwadzieścia pięć pakietów), w tym Pakiet 25 LEKI.
Interne Kennung: Pakiet 25