364905-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schalttafeln – Systém kvalifikace – Rozvaděče NN pro distribuční trafostanice
Bekanntmachung über das Bestehen eines Prüfungssystems - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystém kvalifikace – Rozvaděče NN pro distribuční trafostanice
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek, které navazují na tento systém kvalifikace, jsou rozvaděče NN pro distribuční trafostanice, včetně stojanů a skříní.
Vorherige Bekanntmachung272369-2021
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungRozv_NN_distrib_trafostanice