2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova páteřních přepínačů
Beschreibung: Účelem realizace veřejné zakázky je dodávka aktivních prvků a příslušenství v rámci obnovy páteřních přepínačů nemocnice v datových centrech v rámci realizace projektu zadavatele spolufinancovaného prostřednictvím Národního plánu obnovy (NPO), výzvy č. 43 „Kybernetická bezpečnost – subjekty zdravotní péče“. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 4 ks páteřních přepínačů, Pilot licence pro management dodaných páteřních přepínačů pod Extreme IQ Site Engine a dalšího příslušenství (transceivery, optické propojovací kabely a Direct Attach Cable (DAC) kabely) dle technické specifikace uvedené v příloze č. 6 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: NemFM-SW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001