364917-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników laboratoryjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników laboratoryjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu zgodnie z SWZ.
Interne KennungSZP.382.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Dostawa odczynników, kalibratorów, kontroli, materiałów zużywalnych do oznaczenia morfologii krwi, retikulocytów, płynów z jam ciała wraz z dzierżawą analizatorów na okres 24 m-cy.
BeschreibungZadanie 1 - Dostawa odczynników, kalibratorów, kontroli, materiałów zużywalnych do oznaczenia morfologii krwi, retikulocytów, płynów z jam ciała wraz z dzierżawą analizatorów na okres 24 m-cy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 33696200 Reagenzien für Bluttests, 48814400 Klinisches Informationssystem, 48823000 Dateiverwalter, 38434560 Chemische Analysegeräte, 38434520 Blutanalysegeräte, 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w przedmiotowym postępowaniu nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelZadanie 2: Dzierżawa aparatu do alergologii, dostawa odczynników do aparatu do alergologii na okres 24 m-cy
BeschreibungZadanie 2: Dzierżawa aparatu do alergologii, dostawa odczynników do aparatu do alergologii na okres 24 m-cy
LosLOT-0003
TitelZadanie 3: Krążki do ozn. lekowraż. krążki diag. paski gradientowe, saszetki do wytw. atmosfery beztl., mikroaerofinej i C02,zestawy do identyf. drobn. oraz testy lateksowe- okres 24 m-cy
BeschreibungZadanie 3: Krążki do ozn. lekowraż. krążki diag. paski gradientowe, saszetki do wytw. atmosfery beztl., mikroaerofinej i C02,zestawy do identyf. drobn. oraz testy lateksowe- okres 24 m-cy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Dzierżawa analizatora do posiewów krwi i innych płynów ustrojowych wraz z dostawą podłoży hodowlanych i odczynników na okres 24 m-cy
BeschreibungZadanie 4 - Dzierżawa analizatora do posiewów krwi i innych płynów ustrojowych wraz z dostawą podłoży hodowlanych i odczynników na okres 24 m-cy
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Dostawa podłoży mikrobiologicznych na okres 24 m-cy
BeschreibungZadanie 5 - Dostawa podłoży mikrobiologicznych na okres 24 m-cy
LosLOT-0006
TitelZadanie 6: Dostawa podłoży do analizy mikrobiologicznej próbek powietrza na okres 24 m-cy.
BeschreibungZadanie 6: Dostawa podłoży do analizy mikrobiologicznej próbek powietrza na okres 24 m-cy.
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Dostawa odczynników i testów immunochromatograficznych na okres 24 m-cy
BeschreibungZadanie 7 - Dostawa odczynników i testów immunochromatograficznych na okres 24 m-cy
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 - Zakup odczynników i dzierżawa systemu analitycznego do badania ogólnego moczu i elementów upostaciowanych moczu na okres 24 m-cy.
BeschreibungZadanie 8 - Zakup odczynników i dzierżawa systemu analitycznego do badania ogólnego moczu i elementów upostaciowanych moczu na okres 24 m-cy.
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 - Zestaw do pobrania w kierunku owsika ludzkiego na okres 24 m-cy.
BeschreibungZadanie 9 - Zestaw do pobrania w kierunku owsika ludzkiego na okres 24 m-cy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung