See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Indsatser til ledige med udadreagerende adfærd
Beschreibung: Beskæftigelses-, Integrations og Erhvervsudvalget har den 18. maj 2026 godkendt igangsættelse af udbud af indsatser til ledige med udadreagerende adfærd med henblik på opstart af nye rammeaftaler den 1. september 2027.Yderligere information om udbuddet kan findes på hjemmesiden Indsatser til ledige med udadreagerende adfærd | Fagligt indkøb i BIF, som løbende opdateres.
Interne Kennung: 284034597
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens